Nasz

Zespół

Mgr Karolina Maćkowiak-Zając
Dr Bartłomiej Kuczyński
Dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk-Chudzińska
lic. Agata Andrzejczak

Mgr Karolina Maćkowiak-Zając – kosmetolog oraz trycholog z wieloletnim doświadczeniem. Jej priorytetem jest kontakt z pacjentem oraz jego zadowolenie z usług. Zawsze uśmiechnięta, chętnie służy pomocą, posiada ogromną wiedzę.

Dr Bartłomiej Kuczyński – specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie, zabiegi wykonuje sprawnie, szybko i z największą precyzją.

Dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk-Chudzińska – specjalizuje się w dermatologii, medycynie estetycznej oraz wenerologii. Wieloletnie doświadczenie pozwala na wykonanie każdego zabiegu szybko i precyzyjnie. Odpowie na każde zadane pytanie, dba o dobro pacjenta.

lic. Agata Andrzejczak – kosmetolog oraz trycholog. Jest dopiero na początku swojej kariery, jednak zaangażowanie, pasja oraz chęć nauki sprawiają, że każdy jej pacjent czuje się dobrze zaopiekowany. Chętnie służy pomocą, uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

Opinie

Odbyłam swoją pierwszą wizytę w „Klinice Piękna 4” i jestem bardzo zadowolona. Pani wykonująca zabieg ze szczegółami opowiedziała mi o przebiegu oczyszczania wodorowego oraz zaproponowała kosmetyki do użytku domowego. Z pewnością wrócę. Polecam!

Paula G.

Pani dr. med. Katarzyna Mikołajczyk-Chudzińska to bardzo rzetelny lekarz, zarówno pod kątem diagnozy oraz leczenia farmakologicznego jak i rekomendacji zabiegów przy użyciu najnowszych sprzętów dostępnych w klinice. Jasne zalecenia oraz plan leczenia.

Kaja W.

Profesjonalna obsługa

Anna C.

Kompleksowa usługa: w jednym miejscu mogłam zbadać rzęsy w kierunku nużeńca, zakupić kosmetyki do higieny oka oraz umówić się na wizytę lekarską. Serdecznie polecam!

Anna D.

prev
next
a

Lorem ipsum dolo r sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore