ZABIEGI

Mezoterapia – ostrzykiwanie skóry

Zabiegi rewitalizujące cerę z witaminą C i kwasem hialuronowym (twarz)

Są to nasze autorskie zabiegi przeznaczone dla osób, które lubią dbać o skórę systeatycznie w gabinecie. Oczekują aby ich skóra była zawsze świeża, napięta i gładka. Mają intensywny tryb uniemożliwiajacy korzystanie z wyłączajacych na dłuzszy czas zabiegów odmładzających.

 • Skóra po zabiegu: Jest gładka, świeża i napięta. Mozna wykonać makijaż i od razu wrócic do pracy. Czasami mogą pozostać niewielkie ślady po nakłuciach, które łatwo zakryć.

 • Pięlęgnacja domowa: w ramach zabiegu dobieramy specjalną indywidualną pielegnację domową, dostosowaną do trybu życia i rodzaju cery.

 • Skład zabiegu: nieinwazyjny, oczyszczajacy i odświerzający peeling chemiczny (własna receptura), mezoterapia mikroigłowa z witaminy C, intensywnie nawilżająca maska opatrunkowa CEL MAT z kwasem hialuronowym ( bez konserwantów ).

Intensywny zabieg regenerujacy z peptydami, kwasem hialuronowym i antyoksydantami (twarz, szyja, dekolt)

Autorskie zabiegi zastępujące stosowanie drogich kosmetyków w domu, które odmładzają głębsze warstwy skóry, utrzymują właściwe nawilżenie oraz przeciwdziałają „marszczeniu się naskórka”, szczególnie w okolicy szyi, dekoltu i pod oczami.

 • Skóra po zabiegu: Jest świeża i napięta, widoczne są ślady po wkłuciach, które na drugi dzień są mniej widoczne lub znikają. Zabieg warto wykonać po pracy

 • Pielęgnacja domowa: Jest indywidulanie dobrana w zależności od rodzaju cery. Obejmuje domowe stosowanie "kwasów i witamin", które dobrane są tak aby intensywnie odmładzać i nie podrażniać skóry

 • Skład zabiegu: nieinwazyjny peeling chemiczny odświeżający i oczyszczający, znieczulenie, mezoterpaia (ostrzykiwanie) z koktajlu odżywczego (kwas hiluronowy, peptydy i antyoksydanty), maska łagodzą z ekstraktem komórek macierzystych roślinnych.

Seryjne specjalistyczne zabiegi regulujące koloryt skóry (twarz – przebarwienia)

Specjalistyczne autorskie zabiegi przeznaczone dla osób, u których uporczywie powracają przebarwienia. Szczególnie zalecane po chemicznym lub laserowym usuwaniu przebrawień lub jako przygotowanie do nich. Nie wyłączają z codziennego funkcjonowania, stopniowo rozjaśniają i umozliwiają przywrócenie właściwej reaktywności skóry na promieniowanie słoneczne.

 • Skóra po zabiegu: Jest świeża, czysta, nawilżona i nie wyłączona z codziennego funkcjonowania. Makijaż można wykonać po 1h.

 • Pielegnacja domowa: Precyzyjnie dobieramy kosmetyki do stosowania w domu, które przyspieszają wymianę naskórkową, rozjaśniają oraz regulują skład lipidowy bariery naskórka.

 • Skład zabiegu: nieinwazyjny pre-peeling oczyszczający skórę, łagodny peeling zawiesinowy zawierający kwasy rozjaśniające przebarwienia - własna receptura, punktowa mezoterapia mikroigłowa z rozjaśniajacego peptydu, arbutyny i witaminy C, tretinoina oraz maska nawilżająca opatrunkowa CEL MAT.

Mezoterapia w leczeniu cellulitu

Krzem organiczny to element macierzy pozakomórkowej, który chroni i wzmacnia włókna elastyny, kolagenu i proteoglikanów. Usprawnia proces regeneracji, normalizuje metabolizm komórkowy w postarzałych tkankach oraz utrzymuje odpowiedni poziom wody nawilżając tkanki. Krzem organiczny wywołuje lipolizę poprzez stymulację hydrolizy trójglicerydów, a także reorganizuje, wzmacnia błony komórkowe i przeciwdziała peroksydacji lipidów. Działa przeciwzapalnie zmniejszając produkcję interleukin, redukując rumień oraz objawy wywoływane przez promienie UV. Zabiegi mezoterapii wykonywane są dwa razy w tygodniu.

Mezoterapia owłosionej okolicy głowy

Mezoterapia przeciw wypadaniu włosów – przebiegające w wyniku zaburzeń hormonalnych oraz stresu.

Ekstrakt z Morwy białej wpływa na cykl wzrostu włosa skracając fazę telogenową i stymulując fazę anagenową. Kwas nikotynowy zwiększa mikrokrążenie krwi, usprawnia dostarczanie składników odżywczych. Kolejny składnik, który poprawia jakość włosów to Pantenol. Dodatkowo nawilża włosy i czyni je podatnymi na czesanie. Substancją, która hamuje 5-alfa reduktazę zapobiegając przemianie testosteronu i dihydrotestosteronu, a także aktywności receptorów androgenowychm jest Pirodyksyna (witamina B6) + Cynk. Zabiegi mezoterapii skóry głowy wykonywane są raz na dwa tygodnie.

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem zabiegu, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza:

  a

  Lorem ipsum dolo r sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore