ZABIEGI

Badanie Demodex Nużeniec

Badanie przeprowadzamy naszą autorska metodą, polegającą na nieinwazyjnej ocenie mikroskopowej zeskrobin naskórka oraz treści gruczołu łojowego. Badanie trwa ok 15 min. wynik odbierany jest bezpośrednio po badaniu. Diagnostyka w kierunku Demodex wskazana jest szczególnie dla osób z cerą wrażliwą, rumieniem, trądzikiem różowatym, łojotokowym zapaleniu skóry oraz w trądziku dorosłych. Wskazana jest również u osób często korzystających z usług kosmetologicznych, fryzjerskich i medycyny estetycznej.

Badanie w kierunku Demodex okolicy twarzy
Badanie w kierunku Demodex okolicy skóry głowy

Łupież suchy, tłusty, wypadanie włosów, infekcje bakteryjne to zmiany często od siebie zależne wymagające leczenia dermatologicznego. Nawracające problemy mogą być spowodowane demdoekozą. Badanie polega na nieinwazyjnym pobraniu zeskrobin naskórka oraz cebulki włosa” do oceny mikroskopowej.

Badanie polega na delikatnym pobraniu kilku rzęs z powieki górnej i dolnej oraz ocenieni mikroskopowej. Badanie rzęs zalecane jest szczególnie w objawach okulistycznych tj. suchość, pieczenie, łzawienia, nawracające gradówki, wypadanie rzęs i swędzenie. 

Badanie w kierunku Demodex okolicy rzęs

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem zabiegu, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza:

    a

    Lorem ipsum dolo r sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore