ZABIEGI

Laserowe zamykanie naczyń

Wykorzystanie dwóch rodzajów lasera umożliwia nam bezpieczne i nieinwazyjne usuwanie szerszych „popękanych naczynek” typowych dla okolicy nóg oraz drobnych i delikatnych na twarzy. Głównym punktem działania światła lasera Nd:YAG jest hemoglobina (zawarta w czerwonych krwinkach). Wraz z pochłanianiem energii przez krew w naczyniu, powstaje wyższa temperatura i zniszczeniu ulega ściana naczynia. Dzięki temu docelowe naczynie ulega obumarciu, a w skutek naturalnych procesów regeneracyjnych organizmu – „wchłonieńciu”.

Stosujemy dwa rodzaje lasrów naczyniowych: Nd:YAG i KTP Nd:YAG

Zabiegi polegają na miejscowym i precyzyjnym zamykaniu pojedyńczych zmian naczyniowych, podczas których zniszczeniu ulega ściananaczynia. Daje to efekt natychmiastowego zaniku „pajączka, żyłki czy naczynka”. W przypadku grubszych liniowych poszerzeń naczyniowych, bezpośrednio po zabiegu pozostaje cienka czerwona linia, która po niedługim czasie ulega wchłonięciu i zmiana zanika. Natychmiastowy efekt zabiegu, możecie państwo ocenic bezpośrednio po zabiegu za pomocą lusterka lub fotografii porównawczej.

Fotona Dualis Sp i Fotona Qx max Medical Laser Systems

Podczas zabiegu stosujemy nadmuch zimnym powietrzem o temp. do -25 st. C, za pomocą specjalnej chłodziarki przeznaczonej do zabiegów laserowych, co powoduje zdecydowane zmniejszenie bolesności lub całkowite jego wyklucznie. Metoda ta również zmniejsza ryzyko przegrzania zdrowej części skóry, co zabezpiecza przed powstaniem skutków ubocznych tj. strupki, poparzenie i blizny. Zabieg laserem Nd:YAG Fotona, jest metodą bezkontaktową, czyli promień lasera naświetla poszczegóolne naczynia z określonej odległości głowicy od skóry, co powduje możliwość kontrolowania efektu, czystość i bezpieczeństwo. (osoba przeprowadzająca zabieg widzi co się dzieje podczas „strzału” w okolicy poddawanej zabiegowi)

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem zabiegu, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza:

    a

    Lorem ipsum dolo r sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore