ZABIEGI

Laserowe usuwanie przebarwień

Fotona QX Max – laser Nd:YAG Q-Switched i KTP Q-Switched
rozbijanie pigmentu w skórze

Zabiegi z wykorzystaniem tego rodzaju laserów stosujemy do wszystkich rodzajów przebarwień. Głębokie i powierzchowne spowodawne nadmiernym gromadzeniem melaniny i hemosedyryny, usuwamy za pomocą zjawiska „rozbijania” pigmentu tworzącego przebarwienie na bardzo drobne cząsteczki, które później ulegają wchłonięciu. Efekt „wchłaniania” w zależności od rodzaju zmiany jest podobny do blednącej zmiany po siniaku. Zaletą tego zabiegu jest nie inwazyjność, naskórek nie ulega uszkodzeniom jakie powstają podczas peelingów, które wymagają niejednokrotnie urlopu i zwiększają ryzyko nawrotu przebarwienia.

Fotona Dualis SP – laser Er:YAG peeling laserowy frakcyjny

Peeling laserowy frakcyjny wykorzystujemy najczęściej do zmian tj. rogowacenie starcze, posłoneczne i niektóre znamiona naskórkowe. Zabieg polega na precyzyjnym warstwowym „odparowywaniu” naskórka, za pomocą wiązki laserowej kierowanej z odpowiedniej odległości na skórę, która „rozproszona jest na liczne drobne wiązki laserowe”. Daje to efekt tj. „szczotkowanie” danej zmiany naskórkowej aż do usunięcia, wykonane higienicznie i bezkontaktowo. Komfort zabiegu i jego bezpieczeństwo, umożliwia również strumień zimnego powietrza (do -30° C) chłodzący precyzyjnie okolicę poddawaną zabiegowi.

Mezoterapia – Seryjne specjalistyczne zabiegi regulujące koloryt skóry

Specjalistyczne autorskie zabiegi przeznaczone dla osób, u których uporczywie powracają przebarwienia. Szczególnie zalecane po chemicznym lub laserowym usuwaniu przebarwień lub jako przygotowanie do nich. Nie wyłączają z codziennego funkcjonowania, stopniowo rozjaśniają i umożliwiają przywrócenie właściwej reaktywności skóry na promieniowanie słoneczne.

  • Skóra po zabiegu: Jest świeża, czysta, nawilżona i nie wyłączona z codziennego funkcjonowania. Makijaż można wykonać po 1h.

  • Pielęgnacja domowa: Precyzyjnie dobieramy kosmetyki do stosowania w domu, które przyspieszają wymianę naskórkową, rozjaśniają oraz regulują skład lipidowy bariery naskórka.

  • Skład zabiegu: nieinwazyjny pre-peeling oczyszczający skórę, łagodny peeling zawiesinowy zawierający kwasy rozjaśniające przebarwienia - własna receptura, punktowa mezoterapia mikroigłowa z rozjaśniającego peptydu, arbutyny i witaminy C, tretinoina oraz maska nawilżająca opatrunkowa CEL MAT.

  • Seria 5 zabiegów (zalecane odstępy między zabiegami 2 tygodnie)

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem zabiegu, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza:

    a

    Lorem ipsum dolo r sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore